Projekty domów szkieletowych i aranżacja wnętrz

Kontakt z Profix Domy i Wnętrza

Tworzymy projekty domów energooszczędnych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży budownictwa pasywnego przekłada się na wysoką jakość zrealizowanych projektów oraz satysfakcję Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie inwestycji. Zajmujemy się także tworzeniem funkcjonalnych projektów wnętrz oraz aranżacją.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zakresem naszych usług lub podjęciem współpracy, zachęcamy do kontaktu.

Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, jednak oferta skierowana jest również do mieszkańców innych miejscowości województwa małopolskiego.

Zapraszamy.

Dane firmowe

PROFIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP. K.

Adres firmy:

ul. Lipska 16, 30-721 Kraków

Biuro – kontakt :

tel: 12 653 04 21 , 12 653 04 23
fax: 12 653 04 25

Email:

profix@profix.krakow.pl

Zapraszamy :

Poniedziałek – Piątek w godzinach: 8-16

Dane kontaktowe

Domy:

Tadeusz Targosz
tel: +48 531-50-68-93
mail: tatargosz@profix.krakow.pl

Wnętrza:

Joanna Targosz
tel. +48 793 222 190
mail: joanna.targosz@profix.krakow.pl

Formularz kontaktowy

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.profixdomy.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIX SP. Z O.O. SP.K., Lipska 16 30-721 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ktargosz@profix.krakow.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Lokalizacja