Projekty i aranżacje wnętrz

Kompleksowa obsługa

Pasja tworzenia projektów wnętrz jest równie istotna, co profesjonalne i solidne wykończenie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort na każdym etapie projektu i prowadzonej inwestycji.

Stworzona z myślą o kliencie, który zawsze może liczyć na pełne zrozumienie swoich potrzeb i oczekiwań, gdyż to on będzie czynnym odbiorcą wykonanej przez nas pracy. Realizacja marzeń o doskonałym wnętrzu to nasze wyzwanie, dlatego współpracujemy z najwyższej klasy fachowcami w branży budowlanej i instalacyjnej, a nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka są gwarantami rzetelnie zrealizowanej inwestycji. Podejmując się zaprojektowania i realizacji inwestycji „pod klucz”, dbamy o jakość wnikliwie i skrupulatnie nadzorując pracę naszych fachowców na każdym etapie. Na koniec Klient otrzymuje od nas pisemną gwarancję. Ten drobny szczegół wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zakres usług

Projekty i Aranżacja wnętrz
PROJEKT KONCEPCYJNY

Właściwe prace nad projektem zaczynamy od funkcjonalnego rozplanowania wnętrza. Zastanawiamy się jaki układ pomieszczeń i sprzętów będzie najbardziej ergonomiczny i estetyczny. Na tym etapie prace odbywają się na płaskim rzucie pomieszczeń. Przedstawimy klientowi ok. 2-3, możliwe układy przestrzeni uwzględniające możliwość przeniesienia ścian lub funkcji pomieszczeń. Po konsultacjach wspólnie wybieramy najbardziej korzystny wariant. W początkowej fazie projektu nie skupiamy się na wyborze konkretnych materiałów czy kolorystyki. Ważna jest idea oraz funkcjonalności przedstawionych pomysłów. Zawsze staramy się przygotować projekt , który będzie na najwyższym poziomie zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym.

Zatwierdzenie funkcjonalnego rozplanowania wnętrza pozwala przejść do prac projektowych nad ogólną koncepcją stylistyczną wnętrza z uwzględnieniem kolorystyki, głównych elementów stałych i ruchomych wyposażenia wnętrza. Określenie materiałów wykończeniowych następuje poprzez  przygotowanie materiałów dla inwestora w postaci moodboardu.

 

PROJEKT WYKONAWCZY

Po zakończeniu prac nad częścią koncepcyjną możemy przystąpić do uszczegóławiania projektu w kolejnym etapie, którego efektem będzie sporządzony projekt wykonawczy.

Dokumentacja powstała w wyniku tych prac umożliwi realizację pomysłów zawartych w projekcie koncepcyjnym, które dodatkowo zostaną rozwinięte w ciągu trwania tego etapu. Wszystkie istotne elementy zostaną zwymiarowane tak by ekipa budowlana mogła sprawnie i bezproblemowo wykonać zaplanowane przez nas zmiany. W trakcie trwania tego etapu dobieramy konkretne elementy wyposażenia, a także ustalamy kolorystykę. Istotne jest określenie przez klienta budżetu, tak by wybrane elementy wyposażenia były zgodne zarówno oczekiwaniami estetycznymi klienta, ale także mieściły się w założeniach finansowych. Wspólnie z inwestorem dobieramy dostosowane do stylistyki wnętrza produkty spotykając się w wybranych przez nas salonach z wyposażeniem. Na życzenie, możemy również sami dobrać potrzebne sprzęty, tapety, meble, dywany, kafle i zaprezentować je podczas spotkania. Istotne jest by mieć możliwość porównania ze sobą wybranych faktur i sprawdzenia jak ze sobą współgrają. Wraz z zakończeniem wyboru w/w elementów rozpoczyna się faza projektu, w której wykonujemy wizualizację wnętrza uwzględniającą wybrane materiały. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu wnętrz przez inwestora przechodzimy do tworzenia rysunków wykonawczych.

Prace wykończeniowe

Jak pracujemy

Bezpłatne spotkanie z inwestorem, na którym ustalamy zakres prac projektowych i wykończeniowych:

  • wykonanie inwentaryzacji,
  • przygotowanie Projektu Koncepcyjnego – czas trwania ok. 3-4 tyg. (w zależności od powierzchni projektowanego wnętrza),
  • podpisanie Umowy na projekt wnętrza,
  • prace nad Projektem Wykonawczym – czas trwania ok. 4-8 tyg. (w zależności od powierzchni projektowanego wnętrza,
  • ustalenie harmonogramu prac wykończeniowych potwierdzone podpisaniem Umowy na roboty wykończeniowe.